مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه جنگ روایت‌ها تاکتیک نهایی دشمن علیه نظام است، گفت: هوشمندی در جنگ روایت‌ها مؤلفه اصلی پیروزی در این بخش است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی ظهر چهارشنبه در نشست با هنرمندان اظهار کرد: فعالان فضای مجازی پیشگامان عرصه جهاد تبیین هستند.

وی با اشاره به اغواگری رسانه‌های دشمن افزود: دشمن با تکنیک‌های رسانه‌ای تلاش می‌کند به نظام اسلامی ضربه بزند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به تحریم‌های اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی بیان کرد: دشمن در نبرد اقتصادی موفق به شکست نشد و با ابزار رسانه، دروغ پردازی و اغواگری به جنگ با ایران آمده است.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به اینکه در مرحله سخت جبهه مبارزه حق علیه باطل هستیم، گفت: در جنگ روایت‌ها باید برای شفاف سازی حق و واقعیت‌ها تلاش کرد.

وی با اشاره به هزینه‌های هنگفت دشمن در جنگ روایت‌ها افزود: جنگ روایت‌ها تاکتیک نهایی دشمن علیه نظام است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به وجود ضعف در برخی روایتگری‌ها اضافه کرد: روایت‌های نادرست از سوی دشمن باید پاسخ داده شود.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به تلاش دشمن در القای یاس و ناامیدی در جامعه اسلامی بیان کرد: هوشمندی در جنگ روایت‌ها مؤلفه اصلی پیروزی در این بخش است.

وی ادامه داد: تحقق جهاد تبیین جلوی انفعال افکار عمومی در جنگ روایت‌ها را می‌گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر عیب یابی تولیدات رسانه‌ای تراز انقلاب بیان کرد: عیب یابی آثار و انسجام فعالان تولید محتوای رسانه‌ای انقلاب باید در اولویت باشد.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه تولیدگران ماهری در عرصه محتوا سازی مضامین انقلابی فعالیت می‌کنند، گفت: شبکه توزیع آثار فاخر هنری و رسانه‌ای عملکرد خوبی ندارد و باید تقویت شود.

وی با اشاره به محتوای ارزشمند آیات قرآن افزود: روایت هنرمندانه و صحیح مفاهیم قرآنی در جنگ روایت بسیار مهم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اثرگذاری اثر هنری سلام فرمانده بیان کرد: موفقیت و جذبه سرود سلام فرمانده جهانی شده و آوازه‌اش به آن سوی مرزها رسیده است.

برچسب ها :