مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه حقیقت والای نقش آفرینی زن در نقش مادری وی متجلی است، گفت: نظام استکباری درصدد است تا دختران جامعه ما را از هویت اصلی خود دور کند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام «سعید مهدوی» امروز در مراسم کاروان مادران فاطمی، مجاهدان زینبی به یاد یاران شهید حاج قاسم سلیمانی، شهیدان حسین قمی و سردار محمدعلی حق‌بین که در مزار سردار شهید محمدعلی حق بین برگزار شد، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که یاد شهدا از شهادت کمتر نیست، اظهار کرد: گیلان مدافعان حرم زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تصریح کرد: شهید مرتضی حسین‌پور و سردار حق‌بین مورد عنایت ویژه حاج قاسم سلیمانی بودند.

وی با بیان اینکه جایگاه حقیقی زن در نگاه دینی ما بسیار رفیع است، افزود: بستر و زمینه تربیت انسان ولی‌الله توسط زنان فراهم می‌شود.

مهدوی ادامه داد: مکتب اسلام جایگاه زنان را همراه با حجاب و پوشش خود در عرصه‌های اجتماعی معرفی و بر آن تاکید می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه حقیقت والای نقش آفرینی زن در نقش مادری وی متجلی است، ابراز کرد: مادران و همسران شهدای کربلا اگر نبودند آن‌ها به سعادت نائل نمی‌شدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان اضافه کرد: امروز دختران و زنان ما باید الگوی خوبی در عرصه‌های اجتماعی باشند.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای زنان و دختران ما نقشه‌های بسیار شومی در نظر گرفته است، خاطرنشان کرد: نظام استکباری درصدد است تا دختران جامعه ما را از هویت اصلی خود دور کند.

مهدوی در پایان با بیان اینکه رژیم جعلی صهیونیستی می‌خواهد زنان ما را به قتلگاه شخصیتی ببرد، اظهار کرد: بی‌حجابی زنان و دختران توسط رسانه‌های بیگانه در حال برنامه‌ریزی است.

برچسب ها :