مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه جایگاه مادری یکی از مسئولیت‌های مهم انسانی است که در افول یا رشد و ارتقای جامعه نقش مهمی ایفا می‌کند، گفت: طرح «معجزه مادری» درصدد است تا مقام شریف مادری را در جامعه تبیین کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام «سعید مهدوی» اظهار کرد: در ایام فاطمیه در کنار حزن برای حضرت زهرا (س)، باید اذهان جامعه به سمت جایگاه والای مادری سمت و پیدا کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه جایگاه مادری یکی از مسئولیت‌های مهم انسانی است که در افول یا رشد و ارتقای جامعه نقش مهمی ایفا می‌کند، افزود: دشمن به دنبال به افول کشاندن جامعه ما است و تحمل ایران قوی را ندارد و از ابزارهای اغواگرایانه برای به سلطه بردن جامعه استفاده و مقام مادری را سبک جلوه می‌کند.

وی ادامه داد: ضروری است از مقام مادری با نشان دادن جلوه‌های اعجازآفرین این مقام به زنان و دختران، جامعه را به سمت رشد، هدایت و ارتقا در زمینه‌های مادی و معنوی سوق دهیم.

مهدوی با تاکید بر اینکه شیاطین همیشه برای اینکه انسان نتواند به کمال برسد از ابزارهای مختلف استفاده می‌کند، خاطرنشان کرد: امروز تولید فیلم، داستان، موسیقی و… یکی از حربه‌های دشمنان اسلام است تا مقام مادری را بی‌ارزش و بی‌برکت جلوه نمایند.

وی افزود: در نگاه فمنیست‌ها زن جامعه را با مقایسه‌ای نابجا از مقام مادری دور می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه اخیرا در رسانه‌های ماهواره‌ای معاند به سمت حیوان‌پروری رفته‌اند و مقام زن به سخره گرفته می‌شود‌، اظهار کرد: بسیاری از قهرمانان جامعه مانند شهید سلیمانی حاصل تربیت مادران بوده است و مقام مادری بر روی زمین می‌تواند ولی خدا تربیت نماید.

وی با بیان اینکه طرح «معجزه مادری» درصدد است تا مقام شریف مادری را در جامعه تبیین کند، افزود: امروز موظف هستیم در نظام تبلیغی و جهاد تببین وجه مهم و نورانی مقام مادری را یادآور شویم.

مهدوی در پایان خاطرنشان کرد: با استفاده از تبلیغات محیطی و ویژه برنامه‌های تلویزیونی، بانوانی که فرزندان موفقی را در عرصه‌های دینی، علمی، ورزشی و… معرفی کنیم.

برچسب ها :