مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:
شبکه تبلیغی و رسانه یی صهیونیستی با طرح ضد جمعیتی خود درصدد جلوگیری از فرزندآوری ایرانی‌ها است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها به دنبال افتراق و اختلاف به جای رشد اجتماعی و فرهنگی در مجالس روضه حضرت زهرا (س) هستند، گفت: صهیونیست‌ها با طرح ضد جمعیتی خود درصدد جلوگیری از فرزندآوری ایرانی‌ها است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام «سعید مهدوی» پیش از ظهر امروز در نشست تبیینی «نقش بانوان فعال فرهنگی در جوانی جمعیت» که در سالن اجتماعات اداره‌کل تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد، اظهار کرد: صهیونیست‌ها به دنبال افتراق و اختلاف به جای رشد اجتماعی و فرهنگی در مجالس روضه حضرت زهرا (س) هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) منشا یک نسل پاک روی زمین شدند که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز از نسل آن حضرت هستند، تصریح کرد: یکی از مراتب معنایی خیر کثیر تربیت فرزندان صالح به جامعه بشری است.

وی با بیان اینکه زن علاوه بر اینکه خود می‌تواند یک فرد مقدس بر روی زمین باشد می‌تواند اولیای الهی را نیز پرورش و تحویل جامعه دهد، افزود: اشک ریختن در ایام فاطمیه باید همراه با عبرت برای هر انسانی باشد.

مهدوی با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها با طرح ضد جمعیتی خود درصدد جلوگیری از فرزندآوری ایرانی‌ها است، اذعان کرد: طبق گفته‌های متخصصان اقتصادی، کشور ایران ظرفیت جمعیت ۱۵۰ میلیون نفر را به شرط عدم سومدیریت دارا است.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌های صهیونیستی از طرفی نگهداری سگ وگربه را در سبک زندگی تبلیغ و فرهنگ سازی می‌کنند، و از طرف دیگر فرزند آوری و تربیت نسل انسان را به سخره میگیرند، افزود: متاسفانه بخشی از جامعه به بهانه مشکلات اقتصادی قتل نفس ( سقط جنین) انجام می‌دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان ادامه داد: رفاه‌طلبی زندگی را برای عده‌ای سخت کرده و آن‌ها به واسطه بمباران تبلیغاتی رسانه های غربی و صهیونیستی برای ظلم و قتل یک انسان به شکل سقط جنین مهیا و جهت دهی می‌شوند .

وی با اشاره اثر تربیت درست والدین بر روی فرزندان، خاطرنشان کرد: بسیاری از والدین به واسطه شفاعت فرزندان خود در روز قیامت به بهشت می‌روند.

مهدوی تاکید کرد: تعدادی از رسانه‌‌های داخلی از نظام اسلامی یارانه می‌گیرند اما به تبلیغ سبک زندگی ضد ایرانی و اسلامی از قبیل سگ پروری اقدام می‌کنند.

وی در پایان تصریح کرد: تعظیم شعائر مجالس عزاداری حضرت زهرا (س) اصرار بر سبک زندگی فاطمی باید باشد .

برچسب ها :