حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعید مهدوی امروز در آیین رونمایی از رونمایی از پوستر سومین جشنواره استانی حبیب در منزل شهید مدافع حرم حامد کوچک زاده اظهار کرد: شهدا مایه برکت، آرامش و امنیت جامعه هستند و یاد این عزیزان آرام بخش روح و روان همه ما است.

وی با تاکید بر قدرشناسی از زحمات خانواده شهدا و تکریم از این عزیزان افزود: رونمایی از پوستر جشنواره حبیب در منزل شهید حامد کوچک‌ زاده منشا خیر و برکت خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به جنگ رسانه‌ای دشمن در ابعاد مختلف افزود: جنگ روایت‌ها و رسانه‌ای دشمن بعد از ناکامی آنان در تحریم‌ها، جنگ سخت و کینه‌توزی‌ها علیه نظام اسلامی، هویت و اسلامیت مردم ما نشانه گرفته است.

مهدوی با اشاره به فراگیری جنگ حق علیه باطل بیان کرد: تقابل، پاسخگویی و پیشگامی در مقابل حملات پیچیده و ترکیبی و چندبعدی دشمن باید در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به اهداف و محور فکری جشنواره هنری و رسانه ای حبیب گفت: جشنواره حبیب فرصت ارزشمندی برای صف‌آرایی تشکل‌های فرهنگی، مذهبی و رسانه‌ای مقابل دشمن است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه نامگذاری عنوان حبیب برای جشنواره متاثر از تفکر فرهنگی، ارزشی و حماسی است، بیان کرد: جهاد تبیین محور اصلی جشنواره هنری و رسانه ای حبیب قرار گرفته است.

مهدوی با بیان اینکه شهید کوچک زاده نمونه بارز مجری جهاد تبیین است، افزود: شهید کوچک زاده یکی از چهره‌های ماندگار رسانه‌ای گیلان است که در راستای تعالی فرهنگی و اعتقادی دغدغه‌مند بود.

وی با معرفی حاج ابوذر روحی به عنوان دبیر افتخاری جشنواره هنری و رسانه‌ای حبیب گفت: سرود “سلام فرمانده” که توسط ابوذر روحی خوانده شد حرکت بزرگ جهاد تبیینی بود که همانند خاری در چشم دشمنان شد.

برچسب ها :