مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:

امیدواریم دستگاه‌های متولی امر مانند آموزش و پرورش مشابه این اردوها را برای دانش‌آموزان دختر و پسر برگزار کنند؛ چرا که امروز دشمن در جنگ روایت‌ها عزم، اراده و امید ما را نشانه گرفته است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه در اردوی «روایت پیشرفت» تعدادی از دانش‌آموزان به واحدهای تولیدی آورده می‌شوند تا بخش‌هایی کوچک از پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را به آن‌ها نشان داده می‌شود، گفت: این دانش‌آموزان بعد از حضور در کارخانه‌های صنایع و تولیدات داخلی، در فضای حقیقی و مجازی اهل روایت این دستاوردها نیز خواهند بود‌.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام «سعید مهدوی» در جریان برگزاری «اردوی روایت پیشرفت» ویژه برگزیدگان دوره توانمندسازی رسانه‌ای نوآوین، اظهار کرد: یکی از ابعاد مهم جهاد تببین که به فرموده رهبر انقلاب یک جهاد فوری، ضروری و همگانی است، «روایت پیشرفت» است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد القای ناتوانی به دنبال آن است تا ملت ما را به آن جایی برساند که همیشه وابسته به نظام استکبار باشد، تصریح کرد: ملت ایران با همت خود در تاریخ مانند جنگ تحمیلی و مواجهه با تحریم‌ها همیشه حماسه آفریدند.

وی ادامه داد: باید روایت پیشرفت اتفاق بیافتد تا مشخص شود که ملت ایران با استقامت، توسل به نظام دینی و توکل بر خداوند در بسیاری از عرصه‌ها پیشرفت داشته است.

مهدوی با بیان اینکه در همه وجوه مختلف پیشرفت که مقام معظم رهبری ما را به آن سمت دعوت کرده می‌بینیم که در جهات مختلف به قله نزدیک هستیم، افزود: روزی همه کارخانه‌‌های ما در کشور به بیگانگان وابسته بود اما اکنون نیز تولید در قسمت‌های مختلف توسط فرزندان ایران اسلامی در حال اتفاق افتادن است.

وی با تاکید بر اینکه در اردوی «روایت پیشرفت» تعدادی از دانش‌آموزان به واحدهای تولیدی آورده می‌شوند تا بخش‌هایی کوچک از پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را به آن‌ها نشان داده می‌شود، ابراز کرد: این دانش‌آموزان بعد از حضور در کارخانه‌های صنایع و تولیدات داخلی، در فضای حقیقی و مجازی اهل روایت این دستاوردها نیز خواهند بود‌.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: این دانش‌آموزان در آینده‌ای نزدیک پیشرفت‌ها و به قله رسیدن‌ها را روایت می‌کنند که ایران قوی می‌تواند به تمدن نوین اسلامی برسد.

وی در پایان اظهار کرد: امیدواریم دستگاه‌های متولی امر مانند آموزش و پرورش مشابه این اردوها را برای دانش‌آموزان دختر و پسر برگزار کنند؛ چرا که امروز دشمن در جنگ روایت‌ها عزم، اراده و امید ما را نشانه گرفته است.

گفتنی است، تعداد ۳۰ دانش‌آموز از واحدهای تولیدی و صنعتی فرآوری و ساخت قطعات خودروی ایران و شرکت پایا کلاچ بازدید به عمل آوردند.

برچسب ها :