روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان از پذیرایی ۷ هزار نفر توسط بازاریان و کسبه به صورت صلواتی در رشت خبر داد و گفت: بازاریان، کسبه و برخی شرکت ها در اقدامی ارزشمند همزمان با جشن میلاد امام زمان (عج)، از مهمانان و حاضرین این جشن پذیرایی کردند.

مسئول روابط عمومی این اداره کل با اشاره به حضور گرم کسبه و بازاریان در جشن نیمه شعبان اظهار کرد: حضور معنادار کسبه و بازاریان در جشن نیمه شعبان در رشت نشان دهنده ارتقای روحیه معنوی و مهدوی در بازار است. وی از پذیرایی ۷ هزار نفر توسط بازاریان و کسبه به صورت صلواتی در رشت خبر داد

و افزود: بازاریان، کسبه و برخی شرکت ها در اقدامی ارزشمند همزمان با جشن میلاد امام زمان (عج)، از مهمانان و حاضرین این جشن پذیرایی کردند.

مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه مشارکت بازاریان در برپایی جشن مردمی میدان شهدای ذهاب رشت بسیار قابل تقدیر بوده ، گفت: توزیع و پخش غذا، چای، شیرینی و شربت در حاشیه جشن میلاد امام زمان(عج) در میدان شهدای ذهاب رشت کار ماندگاری از سوی کسبه و بازاریان بود.

وی ادامه داد: بازاریان و کسبه گیلانی با برپایی ایستگاه صلواتی حب و محبت و ارادت شان را به ساحت مقدس منجی عالم بشریت ابراز داشتند.

برچسب ها :