مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه غربی‌ها از پاسخ منطقی و معقولانه به پیشرفت‌های اسلامی عاجز هستند، گفت: توهین‌ها و هتک حرمت‌ها زنجیره اتحاد مسلمانان را قوی‌تر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان گیلان-حجت‌الاسلام سعید مهدوی، با اشاره به اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی، اظهار کرد: اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی به مقدسات و مرجعیت دینی برای اولین بار نیست و از این دست کارها از مدعیان فرهنگ و تمدن مسبوق سابقه بوده است. وی با بیان اینکه اقدامات توهین آمیز این رسانه‌ها علیه اسلام و مرجعیت دینی نشان دهنده که افول تمدن غربی است، افزود: دنبای غرب در تقابل عظمت و بزرگی فرهنگ ناب اسلامی و دینی به ابتذال و گزافه گویی متوسل شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه رفتارهای ضد دینی و انسانی غربی‌ها با شیوه نامه رعایت اصول انسانی فاصله دارد، گفت: احترام به عقاید و باورهای دینی یکی از گزاره‌های مهم رعایت اصول انسانی است. مهدوی ادامه داد: هر زمانی دنیای مدعی غرب در مواجهه با عظمت و بزرگی اسلام ناب محمدی دچار ضعف و شکست می‌شود به توهین و تحقیر ارزش‌های اسلامی روی می‌آورد. وی با بیان اینکه غربی‌ها از پاسخ منطقی و معقولانه به پیشرفت‌های اسلامی عاجز هستند،

افزود: موفقیت‌های دنیای اسلام و محور مقاومت و ظهور و نمود بیداری اسلامی در جهان، موجب سرافکندگی و ذلت تمدن پوشالی غرب شده و آنها برای تخریب این موفقیت‌ها راهی جز توهین و هتک‌حرمت نمی‌یابند. مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با محکوم کردن اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی به مقدسات و مرجعیت دینی.

بیان کرد: اقدام سخیف و توهین آمیز نشریه فرانسوی موجب جریحه دار شدن مسلمانان و جهان اسلام شد. مهدوی با بیان اینکه تفکر و تمدن غربی شیطانی است، گفت: اقدامات ضد انسانی جنایت کاران غربی در بخش‌های مختلف نشان از پوشالی بودن و شیطانی بودن تفکر و تمدن غربی دارد.

وی با اشاره به استحکام زنجیره وحدت و اتحاد جامعه اسلامی، افزود: توهین‌ها و هتک حرمت‌ها زنجیره اتحاد مسلمانان را قوی‌تر خواهد کرد.

ضمنا تجمع مردم ولایت‌مدار رشت، برای اعلام انزجار و محکومیت اهانت به مقام ولایت و مرجعیت در روز پنجشنبه 22 دی 1401 ساعت 10:00 صبح در مصلی بزرگ رشت برگزار می گردد.

برچسب ها :